Profer Group
Czech lang   English lang
Domů > - Energet. úsporná opatření
O nás  |   Partneři  |   Kontakty
Alternativní zdroje energie
Plyn pro řezání a sváření
Parkoviště pro kamiony
Čerpací stanice
Propan-butan, LPG
Servis a revize ČS
Doprava
GDPR

Projekty spolufinancovány z EU:
- Analýza rizik
- Energet. úsporná opatřeníRevoluce v řezání
plynem se jmenuje

Chemtane 2

LPG budoucnosti
se jmenuje
logo Chemtane V
Projekt - Energeticky úsporná opatření

Realizace energeticky úsporných opatření ve společnosti PROFER PLUS s.r.oSpolečnost PROFER PLUS s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která podniká v oblasti výroby a obchodu s plynem a pronájmem nemovitostí.


Předmětem řešení projektu „Realizace energeticky úsporných opatření ve společnosti PROFER PLUS s.r.o“ jsou jednotlivá stavebně-technická úsporná opatření objektu současné skladovací haly (parc. č. st. 1478, č. 195/1) v areálu společnosti PROFER PLUS s.r.o.

Objekt je dnes pouze částečně využíván a je ve velmi špatném stavebně - technickém stavu. V rámci realizace dojde k zateplení fasády, střechy a podlahy, realizaci systému vytápění a přípravy TV, osazení VZT systémů s rekuperací odpadního tepla a výměně nevyhovujících otvorů. Díky této akci dojde k trvalé úspoře energií.

Projekt „Realizace energeticky úsporných opatření ve společnosti PROFER PLUS s.r.o“ je spolufinancován Evropskou unií.Realizace energeticky úsporných opatření ve společnosti PROFER PLUS s.r.o       Realizace energeticky úsporných opatření ve společnosti PROFER PLUS s.r.o
©2018 - HELP Madurkay Pavel
[+]
btnUp
btnDown